چابک و با انرژی

گروه نیک مدرن در سال 1383 تحت فعالیتهای طراحی پورتال و میزبانی وب فعالیت خود را با نام ایران مدرن شروع و در سال 1389 فعالیت خود را تحت نام شرکت برنامه سازان نیک مدرن ثبت نمود.

از همان ابتدای فعالیت این گروه ، نسبت به تکنولوژی ها و ایده های نوین اهمیت داده شد بطوریکه در سال 1391 با اجرای دو طرح تحقیقاتی بر روی واقعیت افزوده و رباتیک ، موفق به عملیاتی سازی این دو طرح گردید.

همچنین نیک مدرن از گروه های متن باز(Open Source) حمایت کرده بطوریکه در سال 1385 نسبت به تشکیل تیم پشتیبانی و توسعه جوملا در ایران با نام جومفا نمود.

از دیگر پروژه های  بین المللی و تجاری که مختص این گروه می باشد و در حال اجرا یا پشتیبانی می باشند می توان به پروژه های جوملاتور  ، پروژه ی سازمانی ، پروژه ی واقعیت افزوده نیک بین و پروژه ی واقعیت افزوده نیک شهر اشاره نمود.  • خدمات مشتریان

    گروه شرکتهای نیک مدرن با اجرای مدل چابک در سازمان ، همواره در صدد توسعه ی نرم افزار و خدمات ارایه شده به مشتریان در کمترین زمان می باشد.

  • طراحی و اجرا

    تیم طراحی بنا بر تجزیه و تحلیل صورت گرفته بهترین ایده را با استفاده از جدیدترین متدها و ابزارهای روز در حهت پیشرفت و جذب مشتری برای شما طراحی و اجرا می نماید..

  • تجزیه و تحلیل

    تیم نیک مدرن همواره با چشم اندازی به آینده از ابتدا با تحزیه و تحلیل کسب و کار و رقبای شما بهترین ملاک و انتخاب را بر می گزیند تا کسب و کار شما برپایه ای درست شکل گیرد.

راهکارهای نیک مدرن

واقعیت افزوده به عنوان تکنولوژی روز و با کاربردهای فراوان در حال رسوخ در تمامیه فعالیتهای کاری و اجتماعی افراد می شود.

نرم افزارهای موبایل

طراحی و تولید نرم افزارهای مبتنی بر سیستم عامل های Android,iOS امروزه بسیار حیاتی و پر مخاطب شده است.

نرم افزارهای سازمانی یکی از فعالیتهای شرکت نیک مدرن از ابتدای فعالیت تا بدین لحظه می باشد.

 

راه کار مدرن با نیک مدرن

راه کارهای ما جهت یکپارچه سازی کسب و کار و پیشبرد اهداف شما